Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Alabilir Demo Talep Edebilirisniz...

HAKKIMIZDA

D2 GRUP 2012 yılında alanında 15 yıllık deneyim sahibi olan profesyonel kadrosuyle Beyin Cerrahi ve Ortopedi Branşlarında sektöre hizmet verme amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden beri birçok farklı medikal alanda faaliyetleri bulunan firmamız hizmetlerini giderek arttırmaktadır.Tıbbı Medikal sektöründe başarılarını arttırmış olan firmamız bünyesindeki personellerle Satın Alım ve Pazarlama hizmeti vermektedirler.

D2grup olarak asıl misyonumuz ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin “Dünya Standartlarına” ulaşıp ülkemizdeki sağlık hizmeti kalitesini arttırmaktadır.Bununla birlikte ülkemizdeki yüksek teknoloji medikal ürünleri ihtiyacını karşılamaktır.

Sağladığımız hizmetlerle yeni teknoloji ürünleri tedarik etmeyiz.
Sağlıklı ve Mutlu Günlere sloganı ile çıktığımız yolda kurum ve özel kuruluşlara verdiğimiz hizmetlerle gurur duymaktayız.

D2grup olarak asıl misyonumuz ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin “Dünya Standartlarına” ulaşıp hizmet kalitesini arttırmaktadır.

TÜRKİYE’NİN MEDİKAL TEKNOLOJİ SAĞLAYICISI D2 GRUP

Having more than 15 years of experience

Our primary goal is to support businesses and companies through financial advisory. We manage financial resources consistent with the macroeconomic vision and study how they affect the overall health.
Borrow from 5,000 to 50,000 at fixed rates
Easy online application & approval
No over-payment penalties or initial deposits required.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin İletişime Geçebilirsiniz