Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Alabilir Demo Talep Edebilirisniz...

Hr 77 Platinum

Elektroporasyon - Ultraporasyon Destekli Dünyanın En İyi Kavitasyon Cihazı

HR 77 Platinum

RadyoLift ile sıkılaşma, lifting, selülit ve çatlak görünümünde azaltma, kırışıklıkları azaltma, doku gençleştirme, cilt elastisitesi ve cilt tonunu düzeltme sağlanır.
İstenilen bölgede vücudun depo olarak tuttuğu yağları tekrar metabolizmaya katan sistem, sadece 7 günde %40 yağ azalımı sağlar. Tamamen zararsız olan bu işlemde dışardan hiçbir etken maddeye gerek kalmadan zaten vücutta bulunan bileşenlerin kullanılması amaçlanmıştır.

Verilen protokollere uyulması ile birlikte size uygun seanslarla sağlanan incelme sıkılaşma 6 ay boyunca kalıcı olacaktır. 6 ay sonrasında kişinin yaşam şeklini diyetine ve sporuna (hareket etmesine) bağlı olarak devam edecektir

Eximia 7 Gün Formülü

Eximia HR77 Platinum ikna edici sonuçlar elde etmek için sadece 7 gün. Vücut Şekillendirme en yeni ve çözme teknikleri için benzersiz bir çok amaçlı avant dereceli teknoloji. Eximia HR77 Platinum, yağ azaltmayı sağlayan, aşırı yetiĢtirmeyi artıran, fazla santimetreleri, modelleri ve firmaları ortaya çıkaran, selülitleri ortadan kaldıran, tonları ve dokuları gençleştiren yenilikçi bir çözümdür. Eximia HR77 Platinum, zaman alıcı cerrahi işlemlere gerek olmadan mutlak bir güzellik ve tam bir fiziksel iyilik halidir.

MyTouch 2.0

Özel bir uygulamayla kişiselleştirilmiş vücut şekillendirme stratejisini tanımlar. Gerçekten detaylı bir strateji tartışması ve başarı analizi gösterimi için hastanın vücudundan gerçekçi bir 3D model oluşturun.

Microdermolift

Cildin doğal oksidasyonunu ve gençleşmesini sağlayan hassas bir peeling eylemiyle cilt tonunu geliştirin ve bir sonraki adıma hazırlayın.

Laserporation

adipoz doku hacmini kısa sürede ve herhangi bir yan etkisi olmadan önemli ölçüde azaltan eşsiz bir teknoloji sayesinde cerrahi liposuction'a etkili bir alternatif.

Endoradiomag

dört hareket masajının akıllı endomagnetik patentli teknolojisini, en zorlu vücut bölgelerine bile etkili bir şekilde ulaşmasını sağlar. Eşsiz döner nozül, prosedürün etkinliğini ve etkisini arttırır.

Radiolift

dört kutuplu radyo dalgası tedavisi, hızlı kollajen dokusunun küçülmesini ve yıpranmış kılcal damarların onarılmasını sağlamak için tam gerektiği yerde odaklanmış enerji konsantrasyonunu sağlar.

Sıkca Sorulan Sorular

How do my company host an event?
We have elegant spaces and convenient location with expansive office buildings in Long Island City for our partner. We also provide facilities for events of both large and small size to be taken place.
Can my company plan and host an exhibition at your place?
Definitely yes. That is one among various privileges of becoming a partner with us. We do not accept exhibition proposals from outside organizations or allow companies to host public displays at our place.
Can we host a product launch party?
This depends on the kind of products you would like to introduce. Please review the guidelines on our website for more information about types of products allowed to be promoted.
How do we get our products in your collection?
Only products that are produced based on the cooperation and contribution from both sides can enter our collections. For more information, contact our product development department.
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Bizi Takip Edin !

Instagram did not return a 200.